Страницы

неділя, 24 лютого 2019 р.

Яка дієта сама ефективна?


Сьогодні я починаю блок відповідей на питання читачів моєї розсилки, і сьогодні у випуску ви отримаєте відповіді на запитання:

Яка дієта сама ефективна?
Чи можна скинути 15 кг за 3 місяці?
Як підтримувати вагу?

Перше, що хочу зробити, це подякувати вам, любі мої читачі, за те, що ви такі активні і задали дуже багато запитань мені. Це на екрані у вас лише маленька частинка цих запитань які я отримав, буквально, за декілька днів. Хочу вам за них подякувати і запевнити вас в тому, що на кожне із цих запитань я свого часу дам відповідь. На кожне! Будь-яке запитання я не залишу без своєї уваги. Буду намагатися на нього відповісти вам якомога точніше і правильніше. 

Задати своє запитання ви зможете на сторінці blog.alexrudenko.com/p/ask-alex.html Якщо ви зайдете на цей сайт, ви побачите в меню буде посилання яке називається  Ask  Alex, перейшовши за цим посиланням ви побачите сторінку, і там буде поле для вводу вашого запитання. І після того як ви задасте своє запитання, ви отримаєте від мене подарунок мою книгу "Як схуднути на 5 кг за 15 днів". Так що заходьте, задавайте питання, будемо на них відповідати, буду шукати інформацію. Те що знаю буду відповідати одразу. 
Давайте зараз перейдемо до ваших запитань. 

Яка дієта сама ефективна? 
Ну готуючись до цієї відповіді я знайшов інформацію, що в нас в нашому світі, в нашому інформаційному полі крутиться біля 12 тисяч різного роду дієт. В даному випадку я навів лише декілька дієт. Вони є абсолютно різні різні по меті, різні посвоєму виконанню. І яка з цих 12000 дієт може бути самою ефективною? 

Дозвольте пояснити вам таким графіком. Уявіть собі що є певна умовна людина, і вона знаходиться зараз у цій точці. В неї приблизно 85 кілограмів і вона намагається знизити свою вагу. Тут на даному етапі вона приймає своє рішення "сідає" на дієту. ЇЇ вага  починає знижуватись, знижуватись, знижуватись, і, наприклад, ось це буде такий етап коли її вага буде задовольняти. Це приблизно 75 кг. Мінус 20 кілограмів за раз, два, три, чотири, п'ять, шість місяців. 

Це доволі непоганий результат. Даний результат її задовольняє, і вона закріплює його. Ось такий період закріплення. Сама важлива точка. Людина розуміє, що вона досягла своїх цілей і вона починає, як кажуть, "сходити" з дієти. Вона зійшла з неї, і що в такому випадку починається? Вага починає набиратися знову. Чому це трапляється? Тому що ми розглядаємо дієту як певний вид міроприємств для зниження ваги. І все! Тобто ми ставимо перед собою мету знизити вагу, а що буде далі, після цього якось ми над цим не задумуємося. 

Ми думаємо, що буде щастя і буде весело і гарно. Саме це найважливіший період в зниженні ваги. Починаючи з цієї точки і далі. І сама ефективна дієта це така дієта, яка дозволяє після цієї точки не набирати вагу. Якщо говорити в розрізі тих 12000 дієт, які зараз існують задайте собі, будь ласка, запитання: Чи є у вас час перепробувати кожну із 12000 дієт, для того щоб знайти свою найефективнішу дієту? 

Адже для кожного, для кожної людини дієта, яка знижує його вагу індивідуальна. Ну мені здається що перепробувати 12000 дієт в нас, апріорі, не має ніякого часу.  І ми звужуємо свої пошуки ефективних дієт до двох-трьох дієт. Тільки саме цікаве що, в більшості випадків, після того коли ми сходимо з  оцієї дієти, ми починаємо набирати вагу. І набираємо її більше, ніж ми мали до того. Тому моє глибоке переконання що найефективніша дієта це та дієта, яку без шкоди для здоров'я ви зможете продовжувати все своє життя. 

Тому що як тільки ви зійдете з будь-якої дієти ви починайєте набирати вагу. Це закон фізики, закон біології. Тому найефективніша дієта це та, яку ви зможете витримати все своє життя. Отже і підбір продуктів, в такому випадку, повинен відповідати цій меті, і ваші звички повинні відповідати. 
Ну ми ще далі про це зможемо поговорити. І як знайти таку дієту для вас особисто також може бути відповідь на це. Причому, така дієта, яка вам сподобалась. Тобто той режим і ті принципи харчування, які будуть задовольняли вас все своє життя.

2 коментарі