Страницы

субота, 9 березня 2019 р.

Як підтримувати вагу?


Я так розумію що це питання було задано з контекстом як підтримувати вагу після того як ми схудли? Якщо не так, будь ласка, зайдіть на сторінку Ask Alex і уточніть своє запитання. Або в коментарях до цього відео. Будемо давати відповідь на ваше уточнення.

Що потрібно зробити по-перше: це навчитися сприймати себе по-новому. В нашому мозку є певні відділи які відповідають за безпеку нашого організму. І так як у вас наприклад, є певна певне зайва вага, і ваш організм, ваш мозок звик до такої ваги, він вважає її комфортною. То будь-яке зниження ваги він починає сприймати як загрозу для свого організму.

Вам потрібно перебудувати ваше
самосприйняття, ваш мозок на те, що нова ви - це нормально.Над цим потрібно попрацювати. На це потрібно виділити від півроку до року. Потрібно тримати себе в новій вазі, поки звикне ваш мозок до того що це є ефективна вага. Що це є комфортна вага для вашого організму. Тобто нова вага і ваш стан комфортний для вашого організму. Вам потрібно переконати себе в цьому.

Надалі потрібно збалансувати раціон харчування. Таким чином ви зможете підтримувати вагу якої ви досягли. Раціон сучасної людини як ви бачите на малюнку він, ніби, піраміда перевернута від нормальної. Ми їмо дуже багато цукру та кондитерських виробів, рослинних і тваринних жирів. І дуже мало їмо фруктів, овочів і злакових. Це все потрібно перевернути.

В основі вашої піраміди мають лежати фрукти та овочі. Більшу частину із того що залишились мають займати крупи та білки. Потім виділяємо місце для жирів тваринних та рослинних. А цукор та кондитерські вироби мають бути на самому останньому місці. Чому, тому що цукор це  концентрат і наш організм формувався генетично десятки тисяч років. І за той час не було можливостей в древніх людей, неандертальців чи кроманьйонців, видобувати цукор.

Ми почали концентрувати вуглеводи в дуже великих дуже великих відношеннях і отримувати цукор. Щоб отримати дозу цукру в 2-3 чайні ложки, з'ївши фрукти, потрібно, наприклад, з'їсти 10 яблук. Коли ми їмо 10 яблук ми не захочемо більше нічого їсти а випивши чай з двома-трьома ложками цукру ми йдемо до холодильника відкриваємо його і багато-багато-багато чим можемо ще порадувати свій шлунок.

Тому потрібно перебудувати своє харчування. Ось таким чином. І потрібні помірні та регулярні фізичні навантаження для того щоб гарно себе почувати та підтримувати вагу. Адже, знову ж таки, генетично ми запрограмовані рухатися набагато більше, ніж це ми робимо зараз. Пральні машини, котли які опалюють наш будинок, вода яка постачається прямо в будинок, мультиварка, яка варить нам їжу, цього всього небуло навіть 200 років назад. 

І для того щоб задовольняти самі основні потреби людства, потрібно було робити набагато більше фізичної роботи. 

І про це і про багато іншого ви зможете дізнатися більше в моєму відео курсі "Худеем без диет". Він знаходиться за адресою http://dietolog.alexrudenko.com.

І що ви там зможете дізнатися:

  • Перший урок це буде психологія схуднення як худнути, для чого худнути, що потрібно при цьому думати?
  • Другий урок це математика схуднення. Це дуже багато різних формул, за допомогою яких ви зможете вирахувати свою ідеальну вагу, свій темп схуднення, різні свої фізичні, біометричні співвідношення, вашого ідеального тіла і те що ви маєте зараз,це потрібно щоб прийняти правильне рішення по схудненню.
  • Третій урок це фізіологія схуднення. Це фізичні навантаження, як їх правильно використовувати, як їх вводити в своє життя, для того щоб не було стресу. Для того щоб плавно і непомітно змінювалися ваші звички.
  • Четвертий урок це дієтологія схуднення. Як змінити свій раціон харчування для того щоб не було стресу і для того щоб ваш організм практично навіть і не помітив що ви змінюєте свій стиль харчування.
  • П'ятий урок це практичні рекомендації для схуднення.
  • Шостий бонусний урок. Про ного я раніше не говорив. Це біохімія схуднення. Тобто як використовувати властивості ваших гормонів, що виробляються в нашому організмі.


Немає коментарів:

Дописати коментар